خدمات آلترابو

آلترابو، بستری مناسبی برای ارائه‌ی خدمات آژانس‌های مسافرتی و صاحبان کسب‌وکار در حوزه‌ی سفر و گردشگری است. در واقع آلترابو یک وایت‌لیبل است؛ وایت‌لیبل سایتی حاضروآماده و توسعه‌یافته است که برای درآمدزایی آماده شده باشد. اگر شما هم در حوزه‌ی سفر و گردشگری فعالیت می‌کنید، با بهره‌مندی از خدمات آلترابو می‌توانید نیازهای مربوط به تامین بلیط هواپیما و هتل خود را برطرف کنید.

آلترابو پیشرو ارائه چنین خدمتی است. با مراجعه به صفحات مختلف آلترابو و مشاهده‌ی محصولات مختلف، می‌توانید خدمات موردنظر خود را بیابید و برای استفاده از آنها اقدام کنید. ضمناً آلترابو خدمات API هم ارائه می‌دهد. برای اطلاع از چگونگی ارائه‌ی این خدمت، با ما تماس بگیرید.

 

پرواز داخلی

ما در آلترابو، امکان رزرو تمامی ایرلاین های داخلی را در اختیار شما می‌گذاریم. همچنین شما می‌توانید بعضی از  ایرلاین‌هایی را که مجوز فروش‌شان را دارید، در کنار مابقی ایرلاین‌ها روی سایت خود داشته باشید.

در حال حاضر ایرلاین‌های ایران ایر، آسمان، نفت، آتا، تابان و قشم‌ایر روی سیستم گابریل و ایرلاین کیش‌ایر روی سیستم VRS قابل عرضه است. ایرلاین‌های ماهان، معراج، کاسپین و زاگرس هم وب‌سرویس ارائه می‌دهند.

 

فروش چارتری

در حال حاضر در ایران 3 سیستم چارترکننده سپهر، مقیم و فراسو فعالیت می‌کنند. ما در آلترابو همه‌ی پروازهای داخلی و خارجی چارتری را توسط این سه سیستم جمع‌آوری می‌کنیم. سپس آنها را روی سایت شما نمایش و در اختیار مشتریان‌تان قرار می‌دهیم.

 

پرواز خارجی

در آلترابو، همه‌ی ایرلاین‌های خارجی در تمام مسیرها (حتی مسیرهای سوتو) را به واسطه‌ی سرویس‌دهنده‌های آمادئوس، یاتی و تراول فیوژن جمع‌آوری می‌کنیم و با قیمت مناسب در اختیار مشتری‌های شما قرار می‌دهیم.

 

رزرو هتل

سیستم هتل آلترابو، همه‌ی هتل‌های سراسر ایران و جهان را از چندین تامین‌کننده داخلی و خارجی جمع‌آوری کرده و امکان فروش تمامی آنها را بر روی سایت شما فراهم می‌کند.